ЗДО ”Росинка”, Ксаверівка
Вінницька область, Вінницький район

Історія закладу

Неподалік від міста Вінниці серед великого розмаїття природи, розкинулось українське село Ксаверівка, яке багате на щедрі родючі землі, розмаїття народних свят, звичаїв та обрядів. Наші діди і прадіди берегли їх. Передавали з роду в рід, з покоління в покоління для того, щоб нащадки ніколи не забували своє коріння, свій рід, історію свого народу.

На жаль, ми все більше пересвідчуємося, що багато чого втрачено, загублено, забуто...

Нові вітри повіяли над чарівним селом Ксаверівка. Через багато тисячоліть повертаються до нас забуті звичаї, обряди, бо в них – щедра , багата дотепна і мудра душа народу.

Так 4 лютого 2009 року в с.Ксаверівка по вул. Леніна 1 , після 20-ти річної перерви, відновив свою роботу сучасний дошкільний навчальний заклад «Росинка» Ксаверівської сільської ради.  Заклад розрахований на 45 місць.  

Сьогодні  у дитячому садочку функціонує дві групи із загальною кількістю дітей – 36 дітей: молодша різновікова «Веселий вулик» - 18 дітей та старша різновікова «Лісові дзвіночки» - 18 дітей. Із допитливими вихованцями займаються 5 педагогічних працівників та 6 чоловік обслуговуючого персоналу, які дають діткам тепло, затишок, харчування та догляд.

Дошкільний навчальний заклад «Росинка» має світлі, просторі групові та спальні кімнати, які оснащені різноманітним розвивальним середовищем, створеним руками працівників садочка. Оснащений і заклад сучасним харчоблоком з різним кухонним інвентарем та обладнанням. Забезпечений м’яким  інвентарем. Територія закладу повністю огороджена, має естетичний вигляд, достатньо озеленена. На території дошкільного закладу є ігрові та спортивні майданчики, обладнання утримується у задовільному стані.

Заклад працює за п’ятиденним робочим тижнем протягом 10,5 годин. Керується у своїй діяльності Конституцією України, Законами  України

«Про освіту», «Про дошкільну освіту», Положенням про дошкільний навчальний заклад та іншими нормативними документами.

Освітній  процес у нашому ЗДО  здійснюється за  програмою «Дитина».  Вся робота спрямована на здійснення навчально-виховного процесу з урахуванням інтересів та рівня розвитку кожної дитини. Усі педагоги працюють над вдосконаленням своєї  фахової майстерності, беруть участь у методичних об’єднаннях, відвідують семінари.

Адміністративно – господарська діяльність  направлена на покращення матеріально-технічного стану ЗДО «Росинка» та благоустрою території, створення умов для перебування дітей у дошкільному закладі.

Всі працівники і діти почуваються у дошкільному навчальному закладі «Росинка» комфортно.

Логін: *

Пароль: *